Kraków. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ogólnopolski Portal Informacyjny. Portale regionalne BAI.
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 27 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie

Oświata

Przedszkola

 

Przedszkole Samorządowe Nr 12

Prywatne Przedszkole "Uśmiech"

Przedszkole Niepubliczne

Przedszkole nr 185

Przedszkole nr 129

Przedszkole nr 151

Przedszkole nr 187

Przedszkole nr 132

Przedszkole nr 152

Przedszkole nr 137

Przedszkole nr 154

Przedszkole nr 138

Przedszkole nr 162

Przedszkole nr 139

Przedszkole nr 163

Przedszkole nr 142 "Dziecięca Arka"

Przedszkole nr 175

Przedszkole nr 143

Przedszkole nr 176

Przedszkole nr 144

Przedszkole nr 177

Przedszkole nr 124

Przedszkole nr 145

Przedszkole nr 178

Przedszkole nr 125

Przedszkole nr 148

Przedszkole nr 180

Przedszkole nr 127

Przedszkole nr 150

Przedszkole nr 115

Przedszkole nr 114

Przedszkole nr 77

Przedszkole nr 96

Przedszkole nr 115

Przedszkole nr 78

Przedszkole nr 97

Przedszkole nr 116

Przedszkole nr 82

Przedszkole nr 98

Przedszkole nr 117

Przedszkole nr 104

Przedszkole nr 120

Przedszkole nr 88

Przedszkole nr 105

Przedszkole nr 121

Przedszkole nr 90

Przedszkole nr 108

Przedszkole nr 122

Przedszkole nr 91

Przedszkole nr 109

Przedszkole nr 92

Przedszkole nr 110

Przedszkole nr 93

Przedszkole nr 113

Przedszkole nr 95

Przedszkole nr 114

Przedszkole nr 77

Przedszkole nr 96

Przedszkole nr 49

Przedszkole nr 12

Przedszkole nr 44

Przedszkole nr 71

Przedszkole nr 13

Przedszkole nr 45

Przedszkole nr 14

Przedszkole nr 49

Przedszkole nr 20

Przedszkole nr 51

Przedszkole Samorządowe Nr 140

Przedszkole nr 123

Przedszkole nr 22

Przedszkole nr 57

Przedszkole Samorządowe Nr 182

Przedszkole nr 28 "Na Tęczowym Wzgórzu"

Przedszkole nr 46

Przedszkole Samorządowe Nr 165

Przedszkole nr 35

Przedszkole nr 61

Przedszkole nr 1

Przedszkole nr 32

Przedszkole nr 11

Przedszkole nr 43

Przedszkole nr 67

Przedszkole nr 12

Przedszkole nr 44

Przedszkole nr 71

Przedszkole nr 13

Przedszkole nr 45

Przedszkole nr 14

Przedszkole Samorządowe Nr 79

Przedszkole Samorządowe Nr 135

Przedszkole Samorządowe Nr 10

Przedszkole Samorządowe Nr 80

Przedszkole Samorządowe Nr 23

Przedszkole Samorządowe Nr 94

Przedszkole Samorządowe Nr 29

Przedszkole Samorządowe Nr 102

Przedszkole Samorządowe Nr 38

Przedszkole Samorządowe Nr 107

Przedszkole Samorządowe Nr 55

Przedszkole Samorządowe Nr 10

Przedszkole Samorządowe Nr 80

Przedszkole Samorządowe Nr 23

Przedszkole Samorządowe Nr 94

Przedszkole Samorządowe Nr 29

Przedszkole Samorządowe Nr 102

Przedszkole Samorządowe Nr 38

Przedszkole Samorządowe Nr 107

Przedszkole Samorządowe Nr 55

Przedszkole Samorządowe Nr 111

Przedszkole Samorządowe Nr 58

Przedszkole Samorządowe Nr 112

Dzieciniec

Przedszkole Samorządowe Nr 135

Prywatne Przedszkole i Żłobek ŻYRAFA

Przedszkole Artystyczno-Językowe ZACZAROWANY ŚWIAT DZIECKA

Prywatne Przedszkole Smart Kids o profilu angielskim

Podhalańska Akademia Malucha

Prywatne Przedszkole "Mały Dworek"

Bajkowy Klub Przedszkolaka

Domowa Akademia Przedszkolaka BIELANKOWO

Niepubliczne Polsko–Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO

Małe Impresje - Akademia Twórczego Przedszkolaka

Prywatne przedszkole "UŚMIECH"

Prywatne Przedszkole Bajeczka

Niepubliczne Przedszkole Źródełko

Szkoły Podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowe

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romualda Traugutta

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Józefa Dietla

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Śniadeckiego

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły

Szkoła Podstawowa nr 22 im. Majora Henryka Sucharskiego

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Andrzeja Struga

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki

Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Pułaskiego

Szkoła Podstawowa nr 31 im. dr. Henryka Jordana, Szkoła Ćwiczeń Akademii Pedagogicznej

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Karola Chodkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 37 im. Juliana Tuwima

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego

Szkoła Podstawowa nr 40 im. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Kochanowskiego

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej

Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek

Szkoła Podstawowa nr 47 im. Stefana Czarnieckiego

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Szarych Szeregów

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stanisława Wyspiańskiego

Szkoła Podstawowa nr 53 im. J.H. Dąbrowskiego

Szkoła Podstawowa nr 54 im. Juliana Tuwima

Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jarosława Iwaszkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Tadeusza Rejtana przy ZSO nr 17

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdr. por. Franciszka Dąbrowskiego

Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Janczarskiego

Szkoła Podstawowa nr 66 im. Edwarda Dembowskiego

Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka

Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego

Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza

Szkoła Podstawowa nr 74 im. St. Staszica

Szkoła Podstawowa nr 75 im. Mikołaja Kopernika

Szkoła Podstawowa nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego

Szkoła Podstawowa nr 82 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Jana Kochanowskiego

Szkoła Podstawowa nr 86 im. Powstańców Śląskich

Szkoła Podstawowa nr 87 im. dr. Henryka Jordana, Sportowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Stefana Żeromskiego

Szkoła Podstawowa nr 89 im. płk. Zbigniewa Załuskiego

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90

Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1

Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte

Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla

Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego

Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 100 im. Adama Mickiewicza

Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena

Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki nr 104

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 105 im. Ludwiki Wawrzyńskiej

Szkoła Podstawowa nr 107 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Szkoła Podstawowa nr 109 im. Kornela Makuszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego

Szkoła Podstawowa nr 113 im. Leopolda Węgrzynowicza

Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera

Szkoła Podstawowa nr 117 im. Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej

Szkoła Podstawowa nr 123 im. gen. Józefa Bema

Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej

Szkoła Podstawowa nr 129 w Krakowie im. Kornela Makuszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy

Szkoła Podstawowa nr 132 w Krakowie im. św. Benedykta z Nursji

Szkoła Podstawowa nr 133

Szkoła Podstawowa nr 135 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 137

Szkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk Lotniczych

Szkoła Podstawowa nr 140 im. Stanisława Wyspiańskiego

Szkoła Podstawowa nr 141

Szkoła Podstawowa nr 142 im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa nr 144 im. Bohaterów Września 1939 r.

Szkoła Podstawowa nr 147 w Krakowie (tylko klasy 0-III )

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 148 im. Polskich Noblistów w ZSOI nr 4

Szkoła Podstawowa nr 151 przy ZSO Integracyjnych nr 2 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego

Szkoła Podstawowa nr 153 im. ks. prof. Józefa Tischnera

Szkoła Podstawowa nr 155 im. Św. Królowej Jadwigi

Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy

Szkoła Podstawowa nr 157 w Krakowie przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 15

Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek

Podstawowa nr 161 im. Świętej Rodziny

Szkoła Podstawowa nr 162 im. Władysława Szafera

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek im. św. Józefa Kalasancjusza

Szkoła Podstawowa nr 164 im. Błogosławionej Franciszki Siedliskiej Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu

Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza

Gimnazja

Gimnazjum nr 9 im. Stanisława Wyspiańskiego

Gimnazjum nr 30

Społeczne Gimnazjum nr 5 STO

Prywatne Gimnazjum

Gimnazjum nr 67 Specjalne

Społeczne Gimnazjum Sportowe

Gimnazjum nr 68 Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących

TSSP. Gimnazjum im. Piotra Michałowskiego

Gimnazjum nr 71 Specjalne

Szkoły Katolickie przy parafii św. Jadwigi Królowej

Gimnazjum nr 73

Gimnazjum nr 74 Integracyjne Zespołu Szkół nr 6

Gimnazjum nr 56

Gimnazjum nr 75 Integracyjne

Gimnazjum nr 59 Specjalne

Gimnazjum Salezjańskie Publiczne

Zespół Szkół nr 10 "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 131 /Gimnazjum nr 61 dla Dzieci z Trudn

Gimnazjum Zespołu Szkół Specjalnych nr 2

Gimnazjum nr 64

Prywatne Gimnazjum nr 1 im. J. Piłsudskiego

Gimnazjum nr 65 dla Dzieci Niesłyszących im. J. Siestrzyńskiego

Prywatne Gimnazjum nr 5

Gimnazjum nr 66 Specjalne

Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek

Gimnazjum nr 46

Gimnazjum nr 12

Gimnazjum nr 27

Europejskie Prywatne Gimnazjum nr 14

Gimnazjum nr 47

Gimnazjum nr 47

Gimnazjum nr 28

Gimnazjum nr 41

Gimnazjum nr 49

Gimnazjum nr 14 im. J. Kasprowicza

Gimnazjum nr 29

Gimnazjum Eksternistyczne Centrum Kształcenia Ustawicznego

Gimnazjum nr 50

Gimnazjum nr 15

Gimnazjum nr 31

Gimnazjum nr 13

Gimnazjum nr 28

Gimnazjum nr 41

Gimnazjum nr 49

Gimnazjum nr 14 im. J. Kasprowicza

Gimnazjum nr 29

Gimnazjum Eksternistyczne Centrum Kształcenia Ustawicznego

Gimnazjum nr 50

Gimnazjum nr 15

Gimnazjum nr 31

Gimnazjum nr 6

Gimnazjum nr 21

Gimnazjum nr 40

Gimnazjum nr 8 Mistrzostwa Sportowego

Gimnazjum nr 22

Społeczne Towarzystwo Oświatowe Społeczne Gimnazjum nr 7 im. Juliusza Słowackiego

Gimnazjum nr 43

Gimnazjum nr 23

Społeczne Gimnazjum nr 8 STO

Gimnazjum nr 44

Gimnazjum nr 11

Gimnazjum nr 26

Gimnazjum nr 30 im.Stefana Żeromskiego

Gimnazjum nr 2 im. A. Mickiewicza w Krakowie

Społeczne Gimnazjum nr 8

Gimnazjum nr 35

Gimnazjum nr 48 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

Zespół Szkół Społecznych nr 3

Centrum Kształcenia Praktycznego

VII Prywatne Liceum i Prywatne Gimnazjum Nr 8 im. Mikołaja Reja

Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego

Gimnazjum nr 7

Gimnazjum nr 5

Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego

Gimnazjum nr 9

Gimnazjum nr 20 im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Gimnazjum nr 24

Gimnazjum nr 25

Gimnazjum nr 32

Gimnazjum nr 39 im. Józefa Dietla

Gimnazjum nr 37

Gimnazjum nr 45 im. Powstańców Warszawy

Gimnazjum nr 42

Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 im. Fryderyka Chopina

Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego

Prywatne Gimnazjum nr 4 "Inspiracja"

Prywatne Gimnazjum nr 3 Fundacji Szkolnej Dona

Społeczne Gimnazjum nr 4 im. X. B. W. Ignacego Krasickiego

Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta

Społeczne Gimnazjum nr 6 STO

Prywatne Gimnazjum nr 7 "Open World"

Szkoły średnie

Zespół Szkół Energetycznych

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Technikum Komunikacyjne nr 25 im. w. Rafała Kalinowskiego

Zespół Szkół Nr 1 (dawne Technikum Kolejowe)

Centrum Kształcenia Praktycznego

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego

XX Liceum Ogólnoształcące im. Leopolda Staffa

Zespół Szkół Geodezyjno - Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2

ZSZ Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. prof. Walerego Goetla

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich

Zespół Szkół Odzieżowych nr 2 im. Jana Matejki

Zespół Szkół Budowlanych nr 1

Zespołu Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zespół Szkół Mechanicznych nr 2

Liceum Zawodowe Zespołu Szkół Zawodowych nr 2

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1

Liceum Techniczne Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3

Liceum Zawodowe Operatorów Dźwięku w Filmie, Radiu, Telewizji i Fonografii

Liceum Zawodowe Stroicieli i Korektorów Instrumentów Muzycznych

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1

Liceum Techniczne Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3

Liceum Techniczne Zespołu Szkół Zawodowych nr 2

Liceum Zawodowe

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich

Liceum Techniczne Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2

Liceum Ogólnokształcące nr XXXIV Zespołu Szkół Specjalnych nr 2

Liceum Ogólnokształcące nr XXXIV Zespołu Szkół Specjalnych nr 2

Liceum Ogólnokształcące nr XXXVI

Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego

Liceum Techniczne Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernika

Liceum Ogólnokształcące nr XXIX im. K. Kieślowskiego

Liceum Ogólnokształcące nr XXX Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14

Liceum Ogólnokształcące nr XXXI im. Romana Ingardena

Liceum Ogólnokształcące nr XXXII

Liceum Ogólnokształcące nr XXVIII im. Wojciecha Bednarskiego

Liceum Ogólnokształcące nr XXVII im. dr. H. Jordana

Technikum Zespołu Szkół Chemicznych im. M. Skłodowskiej-Curie

Liceum Ogólnokształcące nr XXV im. S. Żeromskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12

Liceum Ogólnokształcące nr XVIII im. św. Jana Kantego

Liceum Ogólnokształcące nr XIX

Liceum Ogólnokształcące nr XX

Liceum Ogólnokształcące nr XXI

XXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Bronisława Ducha

Liceum Ogólnokształcące nr XXIII Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 9

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV im. Jana Pawła II

Liceum Ogólnokształcące nr XVII im. Młodej Polski

Liceum Ogólnokształcące nr XVI im. K.K. Baczyńskiego

Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Bohaterów Westerplatte

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. M. Kopernika

Liceum Ogólnokształcące nr XV im. M. Skłodowskiej-Curie Zespołu Szkół Ogólnokształcących

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. C.K. Norwida Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6

Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. S. Wyspiańskiego

Liceum Ogólnokształcące nr X dla Dorosłych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 10

X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej

Liceum Ogólnokształcące nr XI im. M. Dąbrowskiej

Liceum Ogólnokształcące nr VI im. A. Mickiewicza

VII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej

Liceum Ogólnokształcące nr IV im. T. Kościuszki Zespołu Szkół Ogólnokształcących

Liceum Ogólnokształcące nr V dla Dorosłych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3

Liceum Ogólnokształcące nr V im. A. Witkowskiego

Liceum Ogólnokształcące nr IV dla Dorosłych

Liceum Ogólnokształcące nr III im. J. Kochanowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Jana III Sobieskiego

Liceum Ogólnokształcące nr III dla Dorosłych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2

Liceum Ogólnokształcące nr I im. B. Nowodworskiego

Liceum Ogólnokształcące nr II dla Dorosłych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4

Liceum Ogólnokształcące nr II dla Dorosłych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6

Liceum Handlowe Zaoczne Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernika

Liceum Handlowe Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 3 im. E. Kwiatkowskiego

Liceum Księgarskie

Liceum Ogólnokształcące Administracyjno - Biurowe

Zespołu Szkół Zawodowych nr 1

Liceum Handlowe

Liceum Handlowe dla Dorosłych Wieczorowe

Liceum Handlowe dla Dorosłych Zespołu Szkół Zawodowych Budostal

Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego

Liceum Ekonomiczne Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 3 im. E. Kwiatkowskiego

Liceum Ekonomiczne dla Dorosłych Zaoczne Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernik

Liceum Ekonomiczne dla Dorosłych Zaoczne Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernik

Liceum Ekonomiczne Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernika

Szkoły wyższe

Studium Litracko-Artystyczne UJ

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Institute of Business Language

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego(2)

Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna "Ignatianum"

Wyższe Seminarium Franciszkanów

Akademia Muzyczna

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Akademia Pedagogiczna

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego

Papieska Akademia Teologiczna w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński

Akademia Wychowania Fizycznego im. B. Czecha

Uniwersytet Ekonomiczny

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie

Akademia Górniczo - Hutnicza

Akademia Górniczo - Hutnicza

Krakowska Szkoła Wyższa im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron" w Krakowie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University

Szkoła Visual Merchandisingu

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna

Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa

Regionalny Ośrodek Kształcenia Kadr

Regionalny Ośrodek Kształcenia Kadr

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

go to top